BASF Tarım Çözümleri Türkiye
BASF Tarım Çözümleri

BASF Tarım Kulübü

BASF Tarım Kulübü nedir?

BASF Tarım Kulübü, BASF Tarım Çözümleri iş ortakları için kurulmuş olan özel bir müşteri programıdır. Bu program sayesinde BASF ile çalışan bayiler Sultan Prim hakedişlerini diledikleri zaman www.basftarimkulubu.com adresinden takip edebilecekler.

BASF Tarım Kulübü’ne nasıl üye olunur?

BASF Tarım Kulübü’ne www.basftarimkulubu.com adresine girerek size firma yetkilisi olarak iletilen şifre ile giriş yapabilir veya üyeliğiniz mevcut değilse Başvuru Formu / Üye Ol kısmından profilinizi oluşturabilirsiniz.

*Detaylı bilgi için bölgenizdeki BASF Tarım Çözümleri ekibiyle de görüşebilirsiniz.

BASF Tarım Kulübü’ne nasıl giriş yaparım?

www.basftarimkulubu.com adresinde açılan sayfadan sisteme kayıtlı olan cep telefonunuz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

*Cep telefonu numaranız BASF kayıtlarında firma adına sorumlu olan kişinin telefon numarasıdır.

Sultan Prim Hakedişimi Nasıl Görebilirim?

Sultan Prim’ine hak kazanmak için www.basftarimkulubu.com üzerinden ana sayfada yer alan barkod alanına satın aldığınız
BASF Tarım Çözümleri ürünü üzerindeki barkodu giriniz. Barkodu başarıyla girdikten sonra Sultan Programı Giriş Sayfası’nı ziyaret ederek hakedilen primi bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

*Halihazırda BASF ile çalışan iş ortaklarımız Sultan Prim hakedişlerini barkod okutmadan sistemden otomatik olarak göreceklerdir. Prim hesaplamalarınızın sisteme yansıması teknik altyapı dolayısıyla birkaç saati bulabilir.

BASF Tarım Kulübü Çağrı Merkezi İletişim

BASF Tarım Kulübü Çağrı Merkezine 08502151458 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

*Bu numaradan sadece BASF Tarım Kulübü ile ilgili sorularınız yanıtlanmaktadır. Çalışma saatleri haftaiçi 9:00 - 18:00 arasıdır.

BASF Tarım Kulübü Nedir? Nasıl Kulanılır?

BASF Tarım Kulübü

BASF Tarım Kulübü

BASF Tarım Kulübü kullanımını öğrenmek için broşürü inceleyin

BASF Tarım Kulübü Broşürü
 BASF Tarım Kulübü Çağrı Merkezi - Bu numaradan sadece BASF Tarım Kulübü ile ilgili sorularınız yanıtlanmaktadır. Çalışma Saatleri: Haftaiçi 9:00 - 18:00

BASF Tarım Kulübü Çağrı Merkezi - Bu numaradan sadece BASF Tarım Kulübü ile ilgili sorularınız yanıtlanmaktadır. Çalışma Saatleri: Haftaiçi 9:00 - 18:00

Yukarı