BASF Tarım Çözümleri Türkiye

Dünyanın en büyük işi tarımı seviyoruz

Her şeyi tarıma duyduğumuz sevgiyle yapıyoruz.

Tarımın, hızla büyüyen bir nüfusa yeterli miktarda sağlıklı ve uygun fiyatlı gıda sağlamak ve çevresel etkileri azaltmak için temel bir unsur olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, iş kararlarımızın tamamına sürdürülebilirlik kriterlerini entegre etmek için iş ortaklarımız ve uzmanlarla birlikte çalışıyoruz. Güçlü bir Ar-Ge sürecine yatırım yapıyor, yenilikçi düşünceyi sahada pratik eylemle birleştiriyoruz. Çözümlerimizi, farklı ürün sistemleri için amaç odaklı olarak tasarlıyoruz.

Tohumlar, bitki koruma ürünleri, dijital araçlar ve sürdürülebilirlik yaklaşımlarını birleştirerek, çiftçiler, üreticiler ve diğer paydaşlarımız için en iyi sonuçları sunmaya yardımcı oluyoruz. Ekiplerimizle laboratuvar, tarla, ofis ve üretim alanlarında tarım için sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

BASF Tarım Çözümleri olarak 2023 yılında, 10,1 milyar Euro'luk bir satış hacmi oluşturduk. Daha fazla bilgi için global web sitemizi veya sosyal medya kanallarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürünlerimizin listesi ve detaylı açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizin etiket, broşür ve bilgi güvenlik formları; hepsi tek yerde!

Bitki koruma amaçlı uygulamayaparken kendinizi ve çevrenizi korumak için uyulması gereken kuralları öğrenin

Revysol® - Üstün performans için tasarlandı

Bitki korumada devrim yaratan, yepyeni aktif maddemiz Revysol® ile karşınızdayız.

BASF Tarım Çözümlerinin de Tohum Çözümleri laboratuvarıyla yer aldığı İnovasyon Merkezi, Teknopark İstanbul'da açıldı

Yukarı