BASF Tarım Çözümleri Türkiye
BASF Tarım Çözümleri

Stomp® Extra

En uzun etki, En yeni teknoloji

Özellikleri

  • Kapsül formülasyon ile uzun süreli etki ve olumsuz çevre koşullarına direnç gösterir
  • Geniş ürün yelpazesi
  • Dar ve geniş yapraklı yabancı otlara etkili
  • Ekim öncesi veya çıkış öncesi uygulama ile çiftçiye esneklik sağlar

Detaylar

Ad Stomp® Extra
Formülasyon CS (Kapsül süspansiyon)
Aktif Madde 450 gr / lt Pendimethalin

Başka ilaçlar ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Ayçiçek

Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Darıcan 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Semiz otu 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Sirken 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Yatık sirken 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Çatal otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Çoban çantası 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Isırgan otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Semiz otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Semiz otu 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sürünücü horoz ibiği 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Dikenli eşek marulu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Semiz otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Çatal otu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Darıcan 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Hanım döşeği 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Köpek üzümü 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Mühliye 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Semiz otu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Sirken 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Şeytan elması 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Yeşil horoz ibiği 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Adana pancarı 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Adi yavşan otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çatal otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çoban çantası 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çoban değneği 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Darıcan 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Fare kulağı (Anagallis arvensis) 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kısır yabani yulaf 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Semiz otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Sirken 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Şahtere, Hakiki Şahtere 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Şeytan elması 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Tilki kuyruğu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Yeşil horoz ibiği 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Dar yapraklı horoz ibiği 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.
Sürünücü horoz ibiği 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.
Ad Stomp® Extra
Formülasyon CS (Kapsül süspansiyon)
Aktif Madde 450 gr / lt Pendimethalin

Başka ilaçlar ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Darıcan 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Semiz otu 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Sirken 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Yatık sirken 300 ml / da Ayçiçeği ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılmalıdır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Çatal otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Çoban çantası 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Isırgan otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Semiz otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Semiz otu 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sürünücü horoz ibiği 300 ml / da Havuç ekiminden hemen sonra çıkış öncesi olarak kullanılır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Darıcan 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Dikenli eşek marulu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Semiz otu 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Sirken 300 ml / da Ekim sonrası, çıkış öncesi
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Benekli darıcan 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Çatal otu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Darıcan 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Hanım döşeği 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Köpek üzümü 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Mühliye 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Semiz otu 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Sirken 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Şeytan elması 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Yeşil horoz ibiği 300 ml / da Stomp® Ekstra ekim öncesi tarla pülverizatörü ile uygulanır. İlaçlamadan sonra 4 gün içinde disk, rototiller veya tırmık ile toprağa 5-8 cm derinliğinde karıştırılmalıdır. Bu süre içerisinde 10 mm yağış düşerse toprağa karıştırmaya gerek yoktur.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Adana pancarı 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Adi yavşan otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çatal otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çoban çantası 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Çoban değneği 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Darıcan 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Fare kulağı (Anagallis arvensis) 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kısır yabani yulaf 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Kirpi darı (Yapışkan otu) 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Semiz otu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Sirken 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Şahtere, Hakiki Şahtere 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Şeytan elması 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Tilki kuyruğu 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Yeşil horoz ibiği 300 ml / da İyi hazırlanmış, keseklerden, yabancı ot ve daha önce ekilen bitkilerin artıklarından temizlenmiş toprağa, soğan ekiminden sonra çıkış öncesi uygulanır. Yelpaze tipi meme takılmış yer aletleriyle yeterli su kullanılarak (15-20 lt / da) uygulanmalıdır.
Zararlı organizma adı Önerilen kullanım dozu Uygulama zamanı Son ilaçlama ile hasat arasındaki süre (gün)
Dar yapraklı horoz ibiği 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.
Kırmızı köklü tilki kuyruğu 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.
Sürünücü horoz ibiği 300 ml / da Tütün dikiminden hemen önce dikim öncesi olarak kullanılır.

Neden Stomp® Extra?

Stomp® Extra - Tanıtım Videosu

Stomp® Extra Etki Spektrumu - Ayçiçek

Aşağıdaki tablo, ayçiçekte sorun olan dar ve geniş yapraklı yabancı otları ve Stomp® Extra'nın kontrol derecelerini göstermektedir.

Stomp® Extra Etki Spektrumu - Pamuk

Aşağıdaki tablo, pamukta sorun olan dar ve geniş yapraklı yabancı otları ve Stomp® Extra'nın kontrol derecelerini göstermektedir.

Yukarı